Ledenraad bezoekt Medisch Spectrum Twente

Om op de hoogte te blijven van ontwikkelingen in de zorg, trekt de Ledenraad van Menzis regelmatig het land in voor een werkbezoek. Op vrijdag 5 juni bezocht de Ledenraad ziekenhuis Medisch Spectrum Twente (MST) in Enschede.

11 juni 2015
Medisch Spectrum Twente

In het ziekenhuis kregen de leden onder andere van Bas Leerink (bestuursvoorzitter MST) uitleg over het inkopen van zorg en over de toekomstplannen van het ziekenhuis, zoals het nieuwe zorgconcept. Daarna namen de leden een kijkje in de praktijk van het ziekenhuis in het Vrouw Kind centrum en het Thorax centrum.

Bas Leerink geeft uitleg over de toekomstplannen van het MST

Ledenraad brengt buitenwereld binnen

Onze Ledenraad houdt contact met de mensen die zij vertegenwoordigen en volgt de ontwikkelingen in de zorg op de voet. Eerder bezocht de Ledenraad bijvoorbeeld al het Ministerie van VWS in Den Haag.

Door zich steeds te blijven informeren, kan de Ledenraad steeds het belang van al onze leden blijven behartigen. Als coöperatie is Menzis zo helemaal van, voor en door de leden.

> Lees meer over de Ledenraad van Menzis

Op de website van Menzis maken we gebruik van cookies. We doen dit om te zorgen dat de website naar behoren functioneert, om het gebruiksgemak te vergroten en om onze website te verbeteren op basis van analyses. Daarnaast gebruiken we marketingcookies om content en advertenties te personaliseren en voor social media toepassingen. Gaat u akkoord? Dan geeft u Menzis toestemming voor het plaatsen van alle soorten cookies. Wilt u dit liever niet? Dan kunt u via de link “instellingen aanpassen” uw voorkeur aanpassen. Meer informatie over cookies vindt u in onze cookiepolicy.