Kijkje in de Menzis-keuken voor Achterhoekers

longpunt doetinchem

Als onze leden zorg nodig hebben, zorgen wij dat die beschikbaar is. Dat doen we als zorgverzekeraar door onder andere bij huisartsen en ziekenhuizen goede zorg in te kopen. Op donderdag 24 augustus stond dit thema centraal bij de informatiebijeenkomst van Longpunt de Achterhoek Doetinchem.

1 september 2015

In het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem kregen leden van Longpunt uitleg over hoe Menzis regelt dat er altijd goede zorg beschikbaar is voor mensen met bijvoorbeeld COPD of een andere longaandoening.

In de Achterhoek koopt Christine Sloetjes die zorg in voor onze leden:

Menzis vindt het belangrijk om in gesprek te gaan met de mensen die de zorg gebruiken. En om van hen te horen wat zij belangrijk vinden of wat wij voor hen kunnen doen. Het inkopen van zorg is voor veel mensen een onbekend terrein. Daarom is deze bijeenkomst erg waardevol. Want zo vergroten we wederzijds begrip.

Kwaliteit, beschikbaarheid, betaalbaarheid

Het belang van onze leden is het vertrekpunt bij het inkopen van zorg. De kwaliteit en de beschikbaarheid van de zorg staan daarom centraal.

Wordt de zorg geleverd vanuit erkende richtlijnen en door de juist opgeleide mensen? Is er voldoende zorg beschikbaar en kunnen Achterhoekers in de buurt terecht? En ook de betaalbaarheid komt aan de orde: passen de afspraken binnen de afgesproken prijzen en wat betekent dat voor de premiebetaler? 

Vervolg

Als vervolg op deze bijeenkomst is Menzis door Longpunt Oost-Achterhoek op 18 februari 2016 uitgenodigd voor een zelfde informatiebijeenkomst.

Op de website van Menzis maken we gebruik van cookies. We doen dit om te zorgen dat de website naar behoren functioneert, om het gebruiksgemak te vergroten en om onze website te verbeteren op basis van analyses. Daarnaast gebruiken we marketingcookies om content en advertenties te personaliseren en voor social media toepassingen. Gaat u akkoord? Dan geeft u Menzis toestemming voor het plaatsen van alle soorten cookies. Wilt u dit liever niet? Dan kunt u via de link “instellingen aanpassen” uw voorkeur aanpassen. Meer informatie over cookies vindt u in onze cookiepolicy.