Wilt u met ons meedenken?

dame en mantelzorger

Binnenkort organiseert Menzis bijeenkomsten over wijkverpleging. In deze bijeenkomst horen we graag over uw zorgwensen en ervaringen. Bent u klant bij Menzis en heeft u wijkverpleging? Dan nodigen wij u graag uit deel te nemen aan een van de bijeenkomsten bij u in de buurt.

3 mei 2016

Tijdens deze kleinschalige bijeenkomst bij u in de buurt kunt u een open gesprek aangaan met onze medewerkers en een lid van onze ledenraad. U kunt denken aan gespreksonderwerpen als:

  • hoe blijft u zo lang mogelijk zelfstandig?
  • wat zijn uw wensen rondom zorg en wijkverpleging?
  • welke ervaringen heeft u met wijkverpleging?
  • weet u waar u terecht kunt met uw vragen rondom zorg?
  • hoe ervaart u de bereikbaarheid en beschikbaarheid van zorg


Praat mee met Menzis

Bent u klant bij Menzis en heeft u wijkverpleging, dan nodigen wij u graag uit deel te nemen aan een van de bijeenkomsten bij u in de buurt. Om u aan te melden, kunt u mailen naar: wijkverpleging@menzis.nl. Als u vragen heeft of meer informatie wilt, kunt u contact opnemen met Algreet Tamminga, via 050 523 40 70.

De bijeenkomsten vinden zoveel mogelijk plaats bij u in de buurt:

  • Achterhoek: dinsdag 24 mei 
  • Arnhem: dinsdag 31 mei
  • Groningen: dinsdag 7 juni 
  • Rivierenland: dinsdag 14 juni
  • Twente: dinsdag 21 juni

De bijeenkomsten zijn steeds 's avonds, van 18:30 tot 20:00 uur. Wij zorgen voor een eenvoudige maaltijd en een vergoeding van uw reiskosten. De exacte locaties bepalen we aan de hand van de aanmeldingen en hoort u binnenkort. We hopen u te ontmoeten tijdens de bijeenkomsten en op ons platform MedeMenz!


Zo lang mogelijk thuis kunnen wonen

Om tot het juiste gesprek  te komen, is het belangrijk dat u klant bent bij Menzis en gebruik maakt van wijkverpleging. Wij willen meehelpen bij het mogelijk maken dat u langer thuis kunt wonen. En dat u zich daarbij prettig voelt.

Via deze bijeenkomsten willen we graag meer inzicht krijgen in uw (zorg)behoeften, samen met u onze dienstverlening verbeteren, zorgaanbieders kunnen laten weten welke voorkeuren onze klanten hebben en in de afspraken die we met wijkverpleegkundigen maken rekening houden met uw behoeften.


Samen onze dienstverlening verbeteren

Samen met klanten werken wij structureel aan de verbetering van onze dienstverlening. Dit doen wij samen met onze ledenraad, via ons forum MedeMenz.nl en uiteraard via bijeenkomsten en ontmoetingen.

Zo hebben onlangs 22 Menzis-medewerkers 24 uur doorgebracht met zelfstandig wonende kwetsbare ouderen in de regio Twente om inzicht te krijgen in behoeften en problematiek van ouderen. Op MedeMenz kunt u de terugkoppeling lezen en meedenken over oplossingen bij thema’s als eenzaamheid, bewegen en samen eten. 


Op de website van Menzis maken we gebruik van cookies. We doen dit om te zorgen dat de website naar behoren functioneert, om het gebruiksgemak te vergroten en om onze website te verbeteren op basis van analyses. Daarnaast gebruiken we marketingcookies om content en advertenties te personaliseren en voor social media toepassingen. Gaat u akkoord? Dan geeft u Menzis toestemming voor het plaatsen van alle soorten cookies. Wilt u dit liever niet? Dan kunt u via de link “instellingen aanpassen” uw voorkeur aanpassen. Meer informatie over cookies vindt u in onze cookiepolicy.